Aniks Teknoloji Hizmetleri Ana Sayfa IPAD Kiralama
Ana Sayfa   Hakkımızda   Hizmetlerimiz   Referanslarımız   Foto Galeri   İletişim  
 

Bilgisayar, Notebook ve iPad Kiralama

En yeni teknolojiler ile donatılmış, dünyada güven kazanmış markaların ürünlerinden oluşan bilgisayarlarımız size sorunsuz hizmet vermektedir. Sizin için her kurulumda yeni satın alınmış gibi eski bilgilerden arınmıştır.
Gelişmiş güvenlik özellikleri ve bilgi güvenliği sadece Anix
tarafından garanti edilir.
     Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Bilgisayar ve Notebook Kiralama

Lcd ve Plazma Ekran Kiralama

Fuarlar ve organizasyonlarınızda çeşitli amaçlarda kullanabileceğiniz
42" ve 50" plazma ekranlar, 17", 20", 23", 42" ve 47" lcd ekranlar, dokunmatik ekranlar gibi ekipmanlarla, bu cihazlara görüntü aktarabileceğiniz dvd player, bilgisayar, çevirici, çoklayıcı, seçici gibi yardımcı ekipmanları ve bu cihazlara ait kabloları firmamızdan kiralama veya satış amaçlı temin edebilirsiniz.
     Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Lcd ve Plazma Ekran Kiralama

Touch Screen, Kiosk ve Totem Kiralama

Dokunmatik ekranlar, yepyeni bir ürün geliştirme ve tasarım konseptiyle, modern bir yaklaşım sergiler ve size üstün özellikler sunar.
Kiosk ve Totem ürünleri, FullHD görüntü teknolojisini kullanmanın yanı sıra güçlü ve fonksiyonel yapılarıyla sadece donanım ihtiyacını karşılamakla kalmaz, firmaların etkin projeler geliştirebilmesi de sağlar.
    
Ayrıntı için resime tıklayın...>>Touch Screen Kiosk ve Totem Kiralama

Yazıcı ve Baskı Hizmetleri

Organizasyonlarınızda kullanmak üzere her çeşit kağıda baskı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Renkli veya Siyah özelliklerde ve 20 - 60 Sf/Dakika hızlarda cihazlarımız mevcuttur.

Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Yazıcı ve Baskı Hizmetleri

İnternet Yayıncılığı ve
Özel Devreler

Organizasyonlarınıza katılamayacak kullanıcılar için veya arşiv amaçlı olarak internet üzerinden erişim sağlamak için, organizasyonunuza ait bulunan canlı görüntü ve sesin yayınını tümü ile firmamıza ait altyapı üzerinden düşük maliyetlerle yaptırabilirsiniz.

Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Web Yayını ve Özel devreler

Tele Prompter ve Kamera Prompter Kiralama

Sunumlarınızdaki konuşma metinlerini sırasıyla atlamadan ve seyirciler ile göz kontağını koparmadan okumanıza yarayan çok özel bir yazılım ile kontrol edilen bir sistemdir. Aynı zamanda röportaj kayıtları için de Kamera Prompter kullanabilirsiniz.

Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Teleprompter ve Kamera Prompter Kiralama Hizmetleri

Yeni Teknolojiler

NComputing Teknolojisi ile varolan bilgisayarlarınızın atıl olan gücünü 30 kullanıcı ile paylaştırıp (Sanallaştırma Teknolojisi ile Sınırsız.) bu sayede;
*Ayrı ayrı program yüklemekle
*İşletim sistemi ve disk arızalarıyla
*Sürekli bilgisayarların yenilenmesiyle
*Virüs ve güvenlik tehditleriyle
*Yüksek bakım maliyetleriyle uğraşmaktan kurtulabilirsiniz !!
Ayrıntı için resime tıklayın...>>


NComputing Paylaşım cihazları

Video Konferans

Video Konferans, iki yada daha çok nokta arasında eş zamanlı görüntü, ses ve veri aktarımıdır. Farklı bölgelerdeki katılımcılar internet veya ISDN hatlar üzerinden Video Konferans görüşmesi yapabilirler. İletişim masraflarındaki düşüşler, İnternet erişiminin yaygınlaşması, Global standartlara uyumla, Video Konferans Sistemlerinin kullanımı daha faydalı olmaya başlamıştır. Video Konferans; seyahat etme zorunluluğunu ortadan kaldırıp, istediğiniz her yerden görüntülü ve sesli iletşim kurmanızı sağlar. Video Konferans ile toplantılarınız artık çok daha kolay ve zevkli olacaktır.           Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Video Konferans Hizmetleri


Bilgisayar ve
Notebook

Lcd ve Plazma
Ekranlar

Touch Screen,
Kiosk ve DSS

Yazıcı ve
Baskı Hizmeti

İnternet yayıncılığı
ve Özel devreler

Teleprompter ve Kamera Prompter

Yeni Teknolojiler

 Video Konferans
Sistemleri

 
TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ VE BAKIM ANLAŞMALARI
   
Nedir ?

Her tür bilişim sisteminin sorunsuz çalışması için ihtiyaç duyulduğunda gereken desteğe ulaşabilme güvencesidir. Bilişim sistemlerinizin bakımı, kontrolü, güncellenmesi ve yedeklenmesini kapsar.

Neden Yapılmalıdır?

Düzenli aralıklarla kontrol edilmeyen bilişim sistemleri her an geçici ya da kalıcı ciddi sorunlarla karşılaşma riski taşır. Bu durumda ortaya çıkabilecek maliyet hem maddi hem işgücü kaybı açısından çoğu zaman oldukça ağır olabilmektedir. Bakım anlaşması ile bu sorunları meydana gelmeden önlemek mümkündür.

Neleri Kapsar?

Bakım anlaşması kapsamına; bilgisayar sistemleri, dijital bilgilendirme sistemleri ve özel amaçlı endüstriyel pc sistemleri dahildir. Bakım anlaşması temel olarak ekran, bilgisayar, yazıcı, çizici, tarayıcı, özel amaçlı arabirimler ve büyük ekranlı sistemlerin her biri için yapılması gerekli periyodik temizlik ve kontrolleri içerir. Sadece garantisi sona ermiş cihazlar için değil; cihazların garantisi çoğunlukla yazılımlar için geçerli olmadığından, garanti dahilindeki cihazlar için de bakım anlaşması yapmak önerilir. Böylece yazılımlardan kaynaklanacak arızalardan korunmak da mümkün olacaktır. Bakım anlaşmasına dahil garanti kapsamındaki cihazların arıza yapması durumunda ise cihazın yetkili servise ulaştırılması ve geri teslimi firmamız denetiminde yapılmaktadır. Bir diğer önemli konu da yetkili servise giden cihazlarda serviste işlem görürken bilgi kaybı oluşmasıdır. Yetkili servis olası bilgi kaybı için uyarıda bulunur ancak önlem almayı cihaz sahibine bırakır. Bakım anlaşması bu kaybı önlemek için yetkili servis öncesi gerekli yedekleme işlemlerini de kapsar. Ayrıca gerekli durumlarda iş kaybını önlemek amacıyla yedek cihazlar firmamızca temin edilir.


Nasıl Çalışır ?

Standart bir bakım anlaşmasında meydana gelebilecek her soruna en hızlı biçimde çözüm getirecek şekilde müdahale etmenin yanısıra; bakım anlaşması süresince cihazların temizliği, network kontrolü, sistem ayarları, virus ve solucan tarama ve temizliği, işletim sistemi genel fonksiyonlarının kontrolleri ile sisteme dahil tüm cihaz, donanım, yazılım ve alt ünitelerin sorunsuz çalışması için periyodik olarak koruyucu bakım yapılır.

 

 
Teknik Ekipman Kiralama Hizmetlerimiz
- Bilgisayar Kiralama
- Notebook ve iPad Kiralama
- LCD ve Plazma Ekran Kiralama
- Touchscreen, Kiosk ve Totem Kiralama
- Yazıcı ve Baskı Hizmetleri
- Digital Signage Sistemleri
- UPS ve Jeneratör Kiralama
- Video Konferans Sistemleri
- İnternet, Yüksek Hızlı Hatlar ve Voip
- Kürsü ve Kamera için Teleprompter
- Yeni Teknolojiler
- İnternet ve 3g Bağlantı Hizmetleri