Aniks Teknoloji Hizmetleri Ana Sayfa IPAD Kiralama
Ana Sayfa   Hakkımızda   Hizmetlerimiz   Referanslarımız   Foto Galeri   İletişim  
 

Video Wall

Nec X461UNV ;
*46" Ultra dar çerçeve kalınlığı ile profesyonel seri LCD Video Wall
*2*2 Gerçek Çözünürlük: 2732*1536
*Her ekran 1366*768 WXGA çözünürlüğe ve 450 Cd/m2 parlaklığa sahiptir
*7.3 mm. ultra dar çerçeve kalınlığı ( ekrandan ekrana )
*Tile Matrix, Ethernet Control, Automatic color calibration teknolojileri ile teknolojinin geldiği en son nokta...
Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Video_Wall

Bilgisayar, Notebook ve iPad Kiralama

En yeni teknolojiler ile donatılmış, dünyada güven kazanmış markaların ürünlerinden oluşan bilgisayarlarımız size sorunsuz hizmet vermektedir. Sizin için her kurulumda yeni satın alınmış gibi eski bilgilerden arınmıştır.
Gelişmiş güvenlik özellikleri ve bilgi güvenliği sadece Anix
tarafından garanti edilir.
     Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Bilgisayar ve Notebook Kiralama

Lcd ve Plazma Ekran Kiralama

Fuarlar ve organizasyonlarınızda çeşitli amaçlarda kullanabileceğiniz
42" ve 50" plazma ekranlar, 17", 20", 23", 42" ve 47" lcd ekranlar, dokunmatik ekranlar gibi ekipmanlarla, bu cihazlara görüntü aktarabileceğiniz dvd player, bilgisayar, çevirici, çoklayıcı, seçici gibi yardımcı ekipmanları ve bu cihazlara ait kabloları firmamızdan kiralama veya satış amaçlı temin edebilirsiniz.
     Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Lcd ve Plazma Ekran Kiralama

Touch Screen, Kiosk ve Totem Kiralama

Dokunmatik ekranlar, yepyeni bir ürün geliştirme ve tasarım konseptiyle, modern bir yaklaşım sergiler ve size üstün özellikler sunar.
Kiosk ve Totem ürünleri, FullHD görüntü teknolojisini kullanmanın yanı sıra güçlü ve fonksiyonel yapılarıyla sadece donanım ihtiyacını karşılamakla kalmaz, firmaların etkin projeler geliştirebilmesi de sağlar.
    
Ayrıntı için resime tıklayın...>>Touch Screen Kiosk ve Totem Kiralama

Yazıcı ve Baskı Hizmetleri

Organizasyonlarınızda kullanmak üzere her çeşit kağıda baskı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Renkli veya Siyah özelliklerde ve 20 - 60 Sf/Dakika hızlarda cihazlarımız mevcuttur.

Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Yazıcı ve Baskı Hizmetleri

İnternet Yayıncılığı ve
Özel Devreler

Organizasyonlarınıza katılamayacak kullanıcılar için veya arşiv amaçlı olarak internet üzerinden erişim sağlamak için, organizasyonunuza ait bulunan canlı görüntü ve sesin yayınını tümü ile firmamıza ait altyapı üzerinden düşük maliyetlerle yaptırabilirsiniz.

Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Web Yayını ve Özel devreler

Tele Prompter ve Kamera Prompter Kiralama

Sunumlarınızdaki konuşma metinlerini sırasıyla atlamadan ve seyirciler ile göz kontağını koparmadan okumanıza yarayan çok özel bir yazılım ile kontrol edilen bir sistemdir. Aynı zamanda röportaj kayıtları için de Kamera Prompter kullanabilirsiniz.

Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Teleprompter ve Kamera Prompter Kiralama Hizmetleri

Yeni Teknolojiler

NComputing Teknolojisi ile varolan bilgisayarlarınızın atıl olan gücünü 30 kullanıcı ile paylaştırıp (Sanallaştırma Teknolojisi ile Sınırsız.) bu sayede;
*Ayrı ayrı program yüklemekle
*İşletim sistemi ve disk arızalarıyla
*Sürekli bilgisayarların yenilenmesiyle
*Virüs ve güvenlik tehditleriyle
*Yüksek bakım maliyetleriyle uğraşmaktan kurtulabilirsiniz !!
Ayrıntı için resime tıklayın...>>


NComputing Paylaşım cihazları

Video Konferans

Video Konferans, iki yada daha çok nokta arasında eş zamanlı görüntü, ses ve veri aktarımıdır. Farklı bölgelerdeki katılımcılar internet veya ISDN hatlar üzerinden Video Konferans görüşmesi yapabilirler. İletişim masraflarındaki düşüşler, İnternet erişiminin yaygınlaşması, Global standartlara uyumla, Video Konferans Sistemlerinin kullanımı daha faydalı olmaya başlamıştır. Video Konferans; seyahat etme zorunluluğunu ortadan kaldırıp, istediğiniz her yerden görüntülü ve sesli iletşim kurmanızı sağlar. Video Konferans ile toplantılarınız artık çok daha kolay ve zevkli olacaktır.           Ayrıntı için resime tıklayın...>>


Video Konferans Hizmetleri


Bilgisayar ve
Notebook

Video Wall

Lcd ve Plazma
Ekranlar

Touch Screen,
Kiosk ve DSS

Yazıcı ve
Baskı Hizmeti

İnternet yayıncılığı
ve Özel devreler

Teleprompter ve Kamera Prompter

 Video Konferans
Sistemleri

Yeni Teknolojiler
 
NComputing Teknolojisi ile varolan bilgisayarlarınızın kullanılmayan gücünü 30 kullanıcı ile  paylaştırıp bu sayede;

*Ayrı ayrı program yüklemekle
*İşletim sistemi ve disk arızalarıyla
*Sürekli bilgisayarların yenilenmesiyle
*Virüs ve güvenlik tehditleriyle
*Yüksek bakım maliyetleriyle uğraşmaktan kurtulabilirsiniz !!


Genel Özellikler

Yeni modelimiz L300 erişim cihazı da dahil olmak üzere L-serisi erişim cihazları giriş seviyesindeki bilgisayarlardan yarı yarıya daha ucuzdur. Getirdiği tasarruf avantajları ise çok daha fazladır. Hareketli parça veya lokal depolama alanı olmaksızın bakım maliyetleriniz azalmaktadır çünkü sadece paylaşılan bilgisayarlarınızın bakıma ve upgrade'e ihtiyacı vardır. Gerçekte, yeni bir bilgisayar teknolojisine geçer geçmez L serisi kullanıcılarınız otomatik olarak artan performanstan memnun olacaklardır. Küçük L-serisi erişim cihazları (bir kitabın yarısı kadar boyutunda) daha az güç tüketir, daha az ısı üretir, daha az e-atığa neden olur ve hiç ses çıkarmaz.

Ncomputing L300  Erişim Cihazı  UXP (User eXtention Protocol) protokolünü kullanan tek bir PC üzerinde eş zamanlı ve bağımsız çalışma imkanı sağlayan network tabanlı bir erişim cihazıdır. Tüm  ofis programları, grafik uygulamaları ve email, internet sayfaları ve bir çok uygulamayı ayrı bir bilgisayardaki gibi kullanabilme imkanı sağlar.

Birden fazla bilgisayarın kullanıldığı şirketler, eğitim kurumları, hastaneler, devlet kurumları ve ev kulanıcıları için ideal bir çözümdür. Yenileme maliyetlerini ve yönetim zorluklarını ortadan kaldırır. Diğer bilgisayar sistemlerine göre % 80 daha ucuzdur. 

Kurulum Mimarisi

Ekspres VDI
VDI Ekspres kurulumları uygun, hızlı ve basittir. Herhangi bir VDI yönetim alt yapısı gerekmemektedir. Proje riski ve özel bir araştırmaya gerek kalmadan hızlıca sanal masaüstlerini kurunuz.

Geliştirilmiş VDI
Şirketler Windows veya Linux gibi tek bir işletim sistemine birçok son kullanıcının eşzamanlı erişimini sağlayarak sanal masaüstü kurulumlarını optimize edebilirler. Kullanıcı başına bir işletim sistemini yönetmekten 30 kullanıcı için tek bir işletim sistemi yönetimine geçin!

VMware ile Entegrasyon
Şirketler VMware görünümünü ve yönetimini içeren VMware sanallaştırma yönetim altyapısı ile NComputing zero-client erişim cihazlarının birleşmiş gücünün avantajlarından yararlanabilirler.


 
Teknik Ekipman Kiralama Hizmetlerimiz
- Bilgisayar Kiralama
- Notebook Kiralama
- LCD ve Plazma Ekran Kiralama
- Touch Screen ve Kiosk Kiralama
- Yazıcı ve Baskı Hizmetleri
- Video Editing ve Dijital Montaj
- UPS ve Jeneratör Kiralama
- Video Konferans Sistemleri
- İnternet, Yüksek Hızlı Hatlar ve Voip
- Teleprompter
- Yeni Teknolojiler
- TTNet ADSL İşlemleri